ACT96MJ24PB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT96MJ24PB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT96MJ24PB
Αριθμός εξαρτήματος ACT96MJ24PB Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3968 pcs Φύλλο δεδομένων ACT96MJ24PB.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-24 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT96MJ24PB
Προσανατολισμός B Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 24 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 13A, 23A
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ACT96MJ24PC
ACT96MJ24PC
Σε απόθεμα: 1493 pcs
Κατεβάστε: ACT96MJ24PC.pdf
RFQ
ACT96MJ24PB-3025
ACT96MJ24PB-3025
Σε απόθεμα: 4914 pcs
Κατεβάστε: ACT96MJ24PB-3025.pdf
RFQ
ACT96MJ24PA-5153 [V003]
ACT96MJ24PA-5153 [V003]
Περιγραφή: PLUG ASSY
Κατεβάστε: ACT96MJ24PA-5153 [V003].pdf
ACT96MJ24PD
ACT96MJ24PD
Κατεβάστε: ACT96MJ24PD.pdf
ACT96MJ24PA-5153
ACT96MJ24PA-5153
Περιγραφή: PLUG ASSY
Κατεβάστε: ACT96MJ24PA-5153.pdf
ACT96MJ24PB-5153
ACT96MJ24PB-5153
Κατεβάστε: ACT96MJ24PB-5153.pdf
ACT96MJ24AC
ACT96MJ24AC
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 24POS INLINE
Κατεβάστε: ACT96MJ24AC.pdf
ACT96MJ20SN-6149
ACT96MJ20SN-6149
Κατεβάστε: ACT96MJ20SN-6149.pdf
ACT96MJ24PB-5153 [V003]
ACT96MJ24PB-5153 [V003]
Κατεβάστε: ACT96MJ24PB-5153 [V003].pdf
ACT96MJ24PB-61490
ACT96MJ24PB-61490
Περιγραφή: ACT96MJ24PB-6149
Κατεβάστε: ACT96MJ24PB-61490.pdf