ACT96MJ24PA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT96MJ24PA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT96MJ24PA
Αριθμός εξαρτήματος ACT96MJ24PA Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5488 pcs Φύλλο δεδομένων ACT96MJ24PA.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-24 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT96MJ24PA
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 24 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 13A, 23A