ACT96MD19AA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: ACT96MD19AA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT96MD19AA
Αριθμός εξαρτήματος ACT96MD19AA Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4410 pcs Φύλλο δεδομένων ACT96MD19AA.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL D Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-19
Shell Material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα DACT96MD19AA Προσανατολισμός A
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 19
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εισαγάγετε υλικό Plastic Προστασία Ingress Environment Resistant
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Silver
Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Self Locking στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Composite, Electroless Nickel
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.280" (32.51mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp