ACT96MD18SN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT96MD18SN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT96MD18SN
Αριθμός εξαρτήματος ACT96MD18SN Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4856 pcs Φύλλο δεδομένων ACT96MD18SN.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-18 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT96MD18SN
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 18 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ACT96MD19AA
ACT96MD19AA
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
Σε απόθεμα: 4410 pcs
Κατεβάστε: ACT96MD19AA.pdf
RFQ
ACT96MD18SD-6149
ACT96MD18SD-6149
Σε απόθεμα: 2092 pcs
Κατεβάστε: ACT96MD18SD-6149.pdf
RFQ
ACT96MD18SN-3025-LC
ACT96MD18SN-3025-LC
Περιγραφή: CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE