ACT94WH21SB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT94WH21SB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT94WH21SB
Αριθμός εξαρτήματος ACT94WH21SB Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5430 pcs Φύλλο δεδομένων ACT94WH21SB.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-21 Shell Material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT94WH21SB
Προσανατολισμός B Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 21 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 13A