ACT94WH21SA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT94WH21SA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT94WH21SA
Αριθμός εξαρτήματος ACT94WH21SA Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4104 pcs Φύλλο δεδομένων ACT94WH21SA.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-21 Shell Material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT94WH21SA
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 21 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 13A
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα Olive Drab
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ACT94WH21PE
ACT94WH21PE
Σε απόθεμα: 1843 pcs
Κατεβάστε: ACT94WH21PE.pdf
RFQ
ACT94WH21SA-LC
ACT94WH21SA-LC
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT
Σε απόθεμα: 5546 pcs
Κατεβάστε: ACT94WH21SA-LC.pdf
RFQ
ACT94WH21PD
ACT94WH21PD
Κατεβάστε: ACT94WH21PD.pdf
ACT94WH21SA-3025
ACT94WH21SA-3025