ACT90WF32SA-LC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: ACT90WF32SA-LC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ACT90WF32SA-LC Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5619 pcs Φύλλο δεδομένων ACT90WF32SA-LC.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL F Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 19-32
Shell Material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα DACT90WF32SA-LC Προσανατολισμός A
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 32
Λεπτομερής περιγραφή 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -