ACT90WF32PB-LC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: ACT90WF32PB-LC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ACT90WF32PB-LC Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4767 pcs Φύλλο δεδομένων ACT90WF32PB-LC.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL F Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 19-32
Shell Material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα DACT90WF32PB-LC Προσανατολισμός B
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 32
Λεπτομερής περιγραφή 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -