ACT90MD18PA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT90MD18PA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT90MD18PA
Αριθμός εξαρτήματος ACT90MD18PA Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5567 pcs Φύλλο δεδομένων ACT90MD18PA.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-18 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT90MD18PA
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 18 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ACT90MD18PA-LC
ACT90MD18PA-LC
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT
Σε απόθεμα: 5209 pcs
Κατεβάστε: ACT90MD18PA-LC.pdf
RFQ
ACT90MD18BA-3025
ACT90MD18BA-3025
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT