ACT90MD18BN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: ACT90MD18BN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT90MD18BN
Αριθμός εξαρτήματος ACT90MD18BN Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5508 pcs Φύλλο δεδομένων ACT90MD18BN.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL D Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-18
Shell Material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα DACT90MD18BN Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 18
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εισαγάγετε υλικό Plastic Προστασία Ingress Environment Resistant
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Silver
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -