ACT26MJ24BC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: ACT26MJ24BC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT26MJ24BC
Αριθμός εξαρτήματος ACT26MJ24BC Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2339 pcs Φύλλο δεδομένων ACT26MJ24BC.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL J Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-24
Shell Material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα YACT26MJ24BC000000 Προσανατολισμός C
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 24
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Composite, Electroless Nickel Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.890" (48.01mm)
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 12 (12), 16 (12)
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ACT26MJ24AE [V001]
ACT26MJ24AE [V001]
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 24POS INLINE
Σε απόθεμα: 1187 pcs
Κατεβάστε: ACT26MJ24AE [V001].pdf
RFQ
ACT26MJ24BB
ACT26MJ24BB
Σε απόθεμα: 2279 pcs
Κατεβάστε: ACT26MJ24BB.pdf
RFQ
ACT26MJ24BC [V001]
ACT26MJ24BC [V001]