ACT26MJ24AE
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSNG MALE 24POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: ACT26MJ24AE.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT26MJ24AE
Αριθμός εξαρτήματος ACT26MJ24AE Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG HSNG MALE 24POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2282 pcs Φύλλο δεδομένων ACT26MJ24AE.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL J Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-24
Shell Material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα YACT26MJ24AE000000 Προσανατολισμός E
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 24
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Composite, Electroless Nickel Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.890" (48.01mm)