SC30F103V
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
SC30F103V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SC30F103V
Κατασκευαστής / Μάρκα: Advanced Sensors / Amphenol
Περιγραφή προϊόντος THERMISTOR NTC 10KOHM 3969K BEAD
Φύλλα δεδομένων: SC30F103V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SC30F103V
Αριθμός εξαρτήματος SC30F103V Κατασκευαστής Advanced Sensors / Amphenol
Διαθέσιμη ποσότητα 16312 pcs Φύλλο δεδομένων SC30F103V.pdf
Σειρά SC Αντίσταση σε Ohms @ 25 ° C 10k
αντίσταση Ανοχή ±0.1°C Ισχύς - Max 30mW
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Bead
Αλλα ονόματα 235-1424
Q2483467
SC30F103V-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος - Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Μήκος - Lead Wire 1.50" (38.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Λεπτομερής περιγραφή NTC Thermistor 10k Bead B25 / 85 3969K
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 - B0 / 50 -
Ανοχή Β Αξία -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SC308R2KT
SC308R2KT
Κατασκευαστές: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή: FIXED IND 8.2UH 256MA 2.7 OHM TH
Σε απόθεμα: 61034 pcs
Κατεβάστε: SC308R2KT.pdf
RFQ
SC30F302V
SC30F302V
Περιγραφή: THERMISTOR NTC 3KOHM 3969K BEAD
Κατεβάστε: SC30F302V.pdf
RFQ
SC30F103A
SC30F103A
Κατεβάστε: SC30F103A.pdf
SC30821KT
SC30821KT
Περιγραφή: FIXED IND 820UH 52MA 65 OHM TH
Κατεβάστε: SC30821KT.pdf
SC30F103WN
SC30F103WN
Κατεβάστε: SC30F103WN.pdf
SC307NR
SC307NR
Κατασκευαστές: Mallory Sonalert Products
Περιγραφή: AUDIO PIEZO IND 3-7V PNL MNT
Κατεβάστε: SC307NR.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 82UH 156MA 7.3 OHM TH
Κατεβάστε: SC30820KT.pdf
SC30F232W
SC30F232W
Περιγραφή: THERM NTC 2.252KOHM 3969K BEAD
Κατεβάστε: SC30F232W.pdf
SC30F103W
SC30F103W
Κατεβάστε: SC30F103W.pdf
SC30F103AN
SC30F103AN
Κατεβάστε: SC30F103AN.pdf
SC30F232V
SC30F232V
Κατεβάστε: SC30F232V.pdf
SC30F103VN
SC30F103VN
Κατεβάστε: SC30F103VN.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών