SC30F103A
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
SC30F103A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SC30F103A
Κατασκευαστής / Μάρκα: Advanced Sensors / Amphenol
Περιγραφή προϊόντος THERMISTOR NTC 10KOHM 3969K BEAD
Φύλλα δεδομένων: SC30F103A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SC30F103A
Αριθμός εξαρτήματος SC30F103A Κατασκευαστής Advanced Sensors / Amphenol
Διαθέσιμη ποσότητα 15665 pcs Φύλλο δεδομένων SC30F103A.pdf
Σειρά SC Αντίσταση σε Ohms @ 25 ° C 10k
αντίσταση Ανοχή ±0.05°C Ισχύς - Max 30mW
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Bead
Αλλα ονόματα 235-1423 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks Μήκος - Lead Wire 1.50" (38.00mm)
B25 / 85 3969K B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 -
B0 / 50 - Ανοχή Β Αξία -
Σχετικά προϊόντα
SC306R8KT
SC306R8KT
Κατασκευαστές: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή: FIXED IND 6.8UH 298MA 2 OHM TH
Σε απόθεμα: 65554 pcs
Κατεβάστε: SC306R8KT.pdf
RFQ
SC30F103AN
SC30F103AN
Κατεβάστε: SC30F103AN.pdf
RFQ
SC30F232V
SC30F232V
Περιγραφή: THERM NTC 2.252KOHM 3969K BEAD
Κατεβάστε: SC30F232V.pdf
SC30F103WN
SC30F103WN
Κατεβάστε: SC30F103WN.pdf
SC30F103VN
SC30F103VN
Κατεβάστε: SC30F103VN.pdf
SC308R2KT
SC308R2KT
Περιγραφή: FIXED IND 8.2UH 256MA 2.7 OHM TH
Κατεβάστε: SC308R2KT.pdf
SC307NR
SC307NR
Κατασκευαστές: Mallory Sonalert Products
Περιγραφή: AUDIO PIEZO IND 3-7V PNL MNT
Κατεβάστε: SC307NR.pdf
SC30F103W
SC30F103W
Κατεβάστε: SC30F103W.pdf
SC30F103V
SC30F103V
Κατεβάστε: SC30F103V.pdf
SC30820KT
SC30820KT
Περιγραφή: FIXED IND 82UH 156MA 7.3 OHM TH
Κατεβάστε: SC30820KT.pdf
SC307N
SC307N
Κατεβάστε: SC307N.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 820UH 52MA 65 OHM TH
Κατεβάστε: SC30821KT.pdf
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών