AMPMDFB-19.2000T3
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS XO 19.2000MHZ ST
Φύλλα δεδομένων: AMPMDFB-19.2000T3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AMPMDFB-19.2000T3 Κατασκευαστής Abracon Corporation
Περιγραφή OSC MEMS XO 19.2000MHZ ST Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 81498 pcs Φύλλο δεδομένων AMPMDFB-19.2000T3.pdf
Σχετικά προϊόντα
AMPMDFB-19.6608T
AMPMDFB-19.6608T
Περιγραφή: OSC MEMS XO 19.6608MHZ ST
Σε απόθεμα: 77119 pcs
Κατεβάστε: AMPMDFB-19.6608T.pdf
RFQ
AMPMDFB-18.4320
AMPMDFB-18.4320
Περιγραφή: OSC MEMS XO 18.4320MHZ ST
Κατεβάστε: AMPMDFB-18.4320.pdf
RFQ