AMPMDFB-19.2000T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS XO 19.2000MHZ ST
Φύλλα δεδομένων: AMPMDFB-19.2000T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AMPMDFB-19.2000T Κατασκευαστής Abracon Corporation
Περιγραφή OSC MEMS XO 19.2000MHZ ST Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 88163 pcs Φύλλο δεδομένων AMPMDFB-19.2000T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.71 V ~ 3.63 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Σειρά AMPM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-VLGA Παραγωγή -
Αλλα ονόματα 535-14546-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm Συχνότητα 19.2MHz
Λεπτομερής περιγραφή 19.2MHz XO (Standard) Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Standby (Power Down) 4-VLGA Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 1.3mA (Typ)