AMPMDDC-2.5000
Abracon CorporationAbracon Corporation
Abracon Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS XO 2.5000MHZ OE
Φύλλα δεδομένων: AMPMDDC-2.5000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
980 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AMPMDDC-2.5000 Κατασκευαστής Abracon Corporation
Περιγραφή OSC MEMS XO 2.5000MHZ OE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 72880 pcs Φύλλο δεδομένων AMPMDDC-2.5000.pdf
Σειρά * Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Λεπτομερής περιγραφή Oscillator
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AMPMDDC-20.0000T3
AMPMDDC-20.0000T3
Περιγραφή: OSC MEMS XO 20.0000MHZ OE
Σε απόθεμα: 79452 pcs
Κατεβάστε: AMPMDDC-20.0000T3.pdf
RFQ
AMPMDDC-2.4576
AMPMDDC-2.4576
Περιγραφή: OSC MEMS XO 2.4576MHZ OE
Σε απόθεμα: 75582 pcs
Κατεβάστε: AMPMDDC-2.4576.pdf
RFQ
AMPMDDC-2.5000T3
AMPMDDC-2.5000T3