AMPMDDC-2.4576
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS XO 2.4576MHZ OE
Φύλλα δεδομένων: AMPMDDC-2.4576.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
980 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AMPMDDC-2.4576 Κατασκευαστής Abracon Corporation
Περιγραφή OSC MEMS XO 2.4576MHZ OE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 75582 pcs Φύλλο δεδομένων AMPMDDC-2.4576.pdf
Σχετικά προϊόντα
AMPMDDC-2.5000T
AMPMDDC-2.5000T
Περιγραφή: OSC MEMS XO 2.5000MHZ OE
Σε απόθεμα: 70526 pcs
Κατεβάστε: AMPMDDC-2.5000T.pdf
RFQ
AMPMDDC-2.097152
AMPMDDC-2.097152
Περιγραφή: OSC MEMS XO 2.0972MHZ OE
Σε απόθεμα: 65675 pcs
Κατεβάστε: AMPMDDC-2.097152.pdf
RFQ
AMPMDDC-2.4576T
AMPMDDC-2.4576T