W2A4ZC221MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
W2A4ZC221MAT2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP ARRAY 220PF 10V X7R 0508
Φύλλα δεδομένων: 1.W2A4ZC221MAT2A.pdf2.W2A4ZC221MAT2A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος W2A4ZC221MAT2A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP ARRAY 220PF 10V X7R 0508 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 400527 pcs Φύλλο δεδομένων 1.W2A4ZC221MAT2A.pdf2.W2A4ZC221MAT2A.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.037" (0.94mm)
διηλεκτρικό υλικό Ceramic Λεπτομερής περιγραφή 220pF Isolated Capacitor 4 Array 10V X7R 0508 (1220 Metric)
κύκλωμα Τύπος Isolated χωρητικότητα 220pF