W2A4ZC103MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
W2A4ZC103MAT2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP ARRAY 10000PF 10V X7R 0508
Φύλλα δεδομένων: 1.W2A4ZC103MAT2A.pdf2.W2A4ZC103MAT2A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος W2A4ZC103MAT2A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP ARRAY 10000PF 10V X7R 0508 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 479688 pcs Φύλλο δεδομένων 1.W2A4ZC103MAT2A.pdf2.W2A4ZC103MAT2A.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm)
Σειρά IPC Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0508 (1220 Metric)
Αριθμός των πυκνωτών 4 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.037" (0.94mm)
διηλεκτρικό υλικό Ceramic Λεπτομερής περιγραφή 10000pF Isolated Capacitor 4 Array 10V X7R 0508 (1220 Metric)
κύκλωμα Τύπος Isolated χωρητικότητα 10000pF