W1A2ZD223MAT2A
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ARRAY 0.022UF 10V X5R 0504
Φύλλα δεδομένων: W1A2ZD223MAT2A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος W1A2ZD223MAT2A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP ARRAY 0.022UF 10V X5R 0504 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5158 pcs Φύλλο δεδομένων W1A2ZD223MAT2A.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας X5R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.66mm) διηλεκτρικό υλικό Ceramic
Λεπτομερής περιγραφή 0.022µF Isolated Capacitor 2 Array 10V X5R 0504 (1410 Metric) κύκλωμα Τύπος Isolated
χωρητικότητα 0.022µF