W1A2ZD104MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
W1A2ZD104MAT2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP ARRAY 0.1UF 10V X5R 0504
Φύλλα δεδομένων: W1A2ZD104MAT2A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
12000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος W1A2ZD104MAT2A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP ARRAY 0.1UF 10V X5R 0504 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 651291 pcs Φύλλο δεδομένων W1A2ZD104MAT2A.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας X5R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
Σειρά IPC Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0504 (1410 Metric)
Αλλα ονόματα 478-2884-2 Αριθμός των πυκνωτών 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.66mm) διηλεκτρικό υλικό Ceramic
Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF Isolated Capacitor 2 Array 10V X5R 0504 (1410 Metric) κύκλωμα Τύπος Isolated
χωρητικότητα 0.1µF