VCH4AG100R8MATWA
AVX CorporationAVX Corporation
VCH4AG100R8MATWA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 125V 0402
Φύλλα δεδομένων: VCH4AG100R8MATWA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VCH4AG100R8MATWA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή VARISTOR 125V 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1444007 pcs Φύλλο δεδομένων VCH4AG100R8MATWA.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 125V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Αλλα ονόματα 478-4709-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 10V
Ενέργεια - Λεπτομερής περιγραφή 125V Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0402 (1005 Metric)
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 0.8pF @ 1MHz