ROV20E271K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 270V 12.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: ROV20E271K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV20E271K
Αριθμός εξαρτήματος ROV20E271K Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 270V 12.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5660 pcs Φύλλο δεδομένων ROV20E271K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 270V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 243V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 297V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Αλλα ονόματα E73939-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 225V
Μέγιστη AC Volts 175V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 227J Λεπτομερής περιγραφή 270V 12.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm