VC020105V101WP
AVX CorporationAVX Corporation
VC020105V101WP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 8V 4A 0201
Φύλλα δεδομένων: VC020105V101WP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VC020105V101WP Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή VARISTOR 8V 4A 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1659868 pcs Φύλλο δεδομένων VC020105V101WP.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 8V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 6.4V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 9.6V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric)
Αλλα ονόματα 478-6131-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 5.6V
Μέγιστη AC Volts 4V Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 0.02J
Λεπτομερής περιγραφή 8V 4A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0201 (0603 Metric) Τρέχουσα - Επιτάχυνση 4A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 100pF @ 1kHz