VC020105T330WP
AVX CorporationAVX Corporation
VC020105T330WP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 12.8V 4A 0201
Φύλλα δεδομένων: VC020105T330WP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VC020105T330WP Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή VARISTOR 12.8V 4A 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1473371 pcs Φύλλο δεδομένων VC020105T330WP.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 12.8V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 10V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 15.6V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric)
Αλλα ονόματα 478-5481-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 5.6V
Μέγιστη AC Volts 4V Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 0.01J
Λεπτομερής περιγραφή 12.8V 4A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0201 (0603 Metric) Τρέχουσα - Επιτάχυνση 4A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 33pF @ 1kHz