UT02ZD223MAT2D
AVX CorporationAVX Corporation
UT02ZD223MAT2D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.022UF 10V X5R 0402
Φύλλα δεδομένων: 1.UT02ZD223MAT2D.pdf2.UT02ZD223MAT2D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UT02ZD223MAT2D Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.022UF 10V X5R 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 148827 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UT02ZD223MAT2D.pdf2.UT02ZD223MAT2D.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.012" (0.30mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X5R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά UT
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα 478-6241-2
UT02ZD223MAT2D/15K
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low Profile Λεπτομερής περιγραφή 0.022µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric)
χωρητικότητα 0.022µF εφαρμογές General Purpose