UT026D103MAC2F
AVX CorporationAVX Corporation
UT026D103MAC2F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10000PF 6.3V X5R 0402
Φύλλα δεδομένων: 1.UT026D103MAC2F.pdf2.UT026D103MAC2F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UT026D103MAC2F Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 10000PF 6.3V X5R 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 143424 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UT026D103MAC2F.pdf2.UT026D103MAC2F.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.006" (0.15mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X5R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά UT
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα 478-6239-2
UT026D103MAC2F/15K
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low Profile Λεπτομερής περιγραφή 10000pF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric)
χωρητικότητα 10000pF εφαρμογές General Purpose