TARS226K010
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 22UF 10V 10% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: TARS226K010.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TARS226K010
Αριθμός εξαρτήματος TARS226K010 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 22UF 10V 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4617 pcs Φύλλο δεδομένων TARS226K010.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.169" Dia x 0.339" L (4.30mm x 8.60mm)
Σειρά TAR Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός S Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 2.7 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 22µF Molded Tantalum Capacitors 10V Axial 2.7 Ohm χωρητικότητα 22µF