TARS106M020
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 10UF 20V 20% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: TARS106M020.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TARS106M020
Αριθμός εξαρτήματος TARS106M020 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 10UF 20V 20% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5094 pcs Φύλλο δεδομένων TARS106M020.pdf
Τάση - Ονομαστική 20V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.169" Dia x 0.339" L (4.30mm x 8.60mm)
Σειρά TAR Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός S Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 2.8 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 10µF Molded Tantalum Capacitors 20V Axial 2.8 Ohm χωρητικότητα 10µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TARS106K015
TARS106K015
Περιγραφή: CAP TANT 10UF 15V 10% AXIAL