TARR474K050
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 0.47UF 50V 10% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: TARR474K050.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TARR474K050
Αριθμός εξαρτήματος TARR474K050 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 0.47UF 50V 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4237 pcs Φύλλο δεδομένων TARR474K050.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" Dia x 0.291" L (2.50mm x 7.40mm)
Σειρά TAR Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός R Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 13 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 0.47µF Molded Tantalum Capacitors 50V Axial 13 Ohm χωρητικότητα 0.47µF