TARR335M025
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 3.3UF 25V 20% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: TARR335M025.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TARR335M025
Αριθμός εξαρτήματος TARR335M025 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 3.3UF 25V 20% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5620 pcs Φύλλο δεδομένων TARR335M025.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" Dia x 0.291" L (2.50mm x 7.40mm)
Σειρά TAR Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός R Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 5 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 25V Axial 5 Ohm χωρητικότητα 3.3µF