TAJS155M020RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJS155M020RNJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 1.5UF 20V 20% 1206
Φύλλα δεδομένων: TAJS155M020RNJ.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TAJS155M020RNJ Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 1.5UF 20V 20% 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 309939 pcs Φύλλο δεδομένων TAJS155M020RNJ.pdf
Τάση - Ονομαστική 20V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά TAJ Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα TAJS155M020R
TAJS155M020R-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός S Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 5.4 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 1.5µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1206 (3216 Metric) 5.4 Ohm χωρητικότητα 1.5µF