TAJS155K025RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJS155K025RNJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 1.5UF 25V 10% 1206
Φύλλα δεδομένων: TAJS155K025RNJ.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TAJS155K025RNJ Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 1.5UF 25V 10% 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 209735 pcs Φύλλο δεδομένων TAJS155K025RNJ.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά TAJ Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός S
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 5.4 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 1.5µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1206 (3216 Metric) 5.4 Ohm
χωρητικότητα 1.5µF