SV09AC474KAR
AVX CorporationAVX Corporation
SV09AC474KAR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.47UF 1KV X7R RADIAL
Φύλλα δεδομένων: SV09AC474KAR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SV09AC474KAR
Αριθμός εξαρτήματος SV09AC474KAR Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.47UF 1KV X7R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6153 pcs Φύλλο δεδομένων SV09AC474KAR.pdf
Τάση - Ονομαστική 1000V (1kV) Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.772" L x 0.200" W (19.60mm x 5.08mm) Σειρά SV
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 478-4052
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks
μόλυβδος Style Straight μόλυβδος Απόσταση 0.673" (17.10mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.720" (18.30mm)
Χαρακτηριστικά High Voltage Λεπτομερής περιγραφή 0.47µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
χωρητικότητα 0.47µF εφαρμογές General Purpose