SV09AA683KBA
AVX CorporationAVX Corporation
SV09AA683KBA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.068UF 1KV NP0 RADIAL
Φύλλα δεδομένων: SV09AA683KBA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
350 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SV09AA683KBA
Αριθμός εξαρτήματος SV09AA683KBA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.068UF 1KV NP0 RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 17570 pcs Φύλλο δεδομένων SV09AA683KBA.pdf
Τάση - Ονομαστική 1000V (1kV) Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.772" L x 0.200" W (19.60mm x 5.08mm) Σειρά SV
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks μόλυβδος Style Straight
μόλυβδος Απόσταση 0.673" (17.10mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.720" (18.30mm) Χαρακτηριστικά High Voltage
Λεπτομερής περιγραφή 0.068µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial χωρητικότητα 0.068µF