ST105C396MAN02
AVX CorporationAVX Corporation
ST105C396MAN02 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 39UF 50V X7R 4DIP
Φύλλα δεδομένων: ST105C396MAN02.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
42 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ST105C396MAN02 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 39UF 50V X7R 4DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3830 pcs Φύλλο δεδομένων ST105C396MAN02.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.210" L x 0.190" W (5.33mm x 4.83mm) Σειρά Mini-TurboCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Stacked DIP, 4 Lead Αλλα ονόματα 478-9344
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
μόλυβδος Style Straight μόλυβδος Απόσταση 0.150" (3.80mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.220" (5.59mm)
Χαρακτηριστικά Low ESL (Stacked) Λεπτομερής περιγραφή 39µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R Stacked DIP, 4 Lead
χωρητικότητα 39µF εφαρμογές SMPS Filtering, Bypass, Decoupling