ST105C396MAK02
AVX CorporationAVX Corporation
ST105C396MAK02 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 39UF 50V X7R 4-SMD
Φύλλα δεδομένων: ST105C396MAK02.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ST105C396MAK02 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 39UF 50V X7R 4-SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5937 pcs Φύλλο δεδομένων ST105C396MAK02.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.220" (5.59mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.210" L x 0.190" W (5.33mm x 4.83mm) Σειρά Mini-TurboCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Stacked SMD, 4 J-Lead Αλλα ονόματα 478-9345
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
μόλυβδος Style J-Lead μόλυβδος Απόσταση 0.150" (3.80mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low ESL (Stacked) Λεπτομερής περιγραφή 39µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R Stacked SMD, 4 J-Lead
χωρητικότητα 39µF εφαρμογές SMPS Filtering, Bypass, Decoupling