SA205E334MAA
AVX CorporationAVX Corporation
SA205E334MAA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.33UF 50V Z5U AXIAL
Φύλλα δεδομένων: SA205E334MAA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SA205E334MAA
Αριθμός εξαρτήματος SA205E334MAA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.33UF 50V Z5U AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 273007 pcs Φύλλο δεδομένων SA205E334MAA.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας Z5U
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" Dia x 0.260" L (2.54mm x 6.60mm) Σειρά SpinGuard® SA
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας 10°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 0.33µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Axial χωρητικότητα 0.33µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SA205E224MARC
SA205E224MARC
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Περιγραφή: CAP CER 0.22UF 50V Z5U AXIAL
Σε απόθεμα: 434363 pcs
Κατεβάστε: SA205E224MARC.pdf
RFQ
SA20A
SA20A
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 20V 32.4V DO204AC
Κατεβάστε: SA20A.pdf
RFQ
SA205E334MAR
SA205E334MAR
Κατεβάστε: SA205E334MAR.pdf
SA205E224MAA
SA205E224MAA
Κατεβάστε: SA205E224MAA.pdf
SA20A R0G
SA20A R0G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: TVS DIODE 20V 43V DO204AC
Κατεβάστε: SA20A R0G.pdf
SA205E224ZAC
SA205E224ZAC
Κατεβάστε: SA205E224ZAC.pdf
SA205E224MAR
SA205E224MAR
Κατεβάστε: SA205E224MAR.pdf
SA20A A0G
SA20A A0G
Κατεβάστε: SA20A A0G.pdf
SA205E224MAC
SA205E224MAC
Κατεβάστε: SA205E224MAC.pdf
SA20A B0G
SA20A B0G
Κατεβάστε: SA20A B0G.pdf
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 20V 32.4V DO15
Κατεβάστε: SA20A.pdf
SA205E224ZAA
SA205E224ZAA
Κατεβάστε: SA205E224ZAA.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών