SA205E224ZAC
AVX CorporationAVX Corporation
SA205E224ZAC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.22UF 50V Z5U AXIAL
Φύλλα δεδομένων: SA205E224ZAC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SA205E224ZAC
Αριθμός εξαρτήματος SA205E224ZAC Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.22UF 50V Z5U AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 444774 pcs Φύλλο δεδομένων SA205E224ZAC.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή -20%, +80%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας Z5U
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" Dia x 0.260" L (2.54mm x 6.60mm) Σειρά SpinGuard® SA
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας 10°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 0.22µF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor Z5U Axial χωρητικότητα 0.22µF