QM054D226MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
QM054D226MAT2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 22UF 4V X5R 0805
Φύλλα δεδομένων: QM054D226MAT2A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος QM054D226MAT2A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 22UF 4V X5R 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5912 pcs Φύλλο δεδομένων QM054D226MAT2A.pdf
Τάση - Ονομαστική 4V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.057" (1.45mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X5R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά QM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 478-6237-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 22µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 22µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
QM0100
QM0100
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: SWITCH PB MOM 6A SQUARE BLACK
Σε απόθεμα: 5851 pcs
Κατεβάστε: QM0100.pdf
RFQ
0603Y0253P90CCT
0603Y0253P90CCT
Κατασκευαστές: Knowles Syfer
Περιγραφή: CAP CER 3.9PF 25V C0G/NP0 0603
Σε απόθεμα: 355064 pcs
Κατεβάστε: 0603Y0253P90CCT.pdf
RFQ
Περιγραφή: SWITCH PB MOM 6A SQUARE GREEN
Κατεβάστε: QM0105.pdf
VJ1206Y272MXXPW1BC
VJ1206Y272MXXPW1BC
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: CAP CER 2700PF 25V X7R 1206
Κατεβάστε: VJ1206Y272MXXPW1BC.pdf
Περιγραφή: SWITCH PB MOM 6A SQUARE RED