QM036D106MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
QM036D106MAT2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10UF 6.3V X5R 0603
Φύλλα δεδομένων: QM036D106MAT2A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος QM036D106MAT2A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 10UF 6.3V X5R 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5131 pcs Φύλλο δεδομένων QM036D106MAT2A.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.039" (1.00mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X5R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά QM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα 478-6236-2
QM036D106MAT2A/4K
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 10µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) χωρητικότητα 10µF