PBRC-4.50AR
AVX CorporationAVX Corporation
PBRC-4.50AR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CER RES 4.5000MHZ SMD
Φύλλα δεδομένων: PBRC-4.50AR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PBRC-4.50AR
Αριθμός εξαρτήματος PBRC-4.50AR Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CER RES 4.5000MHZ SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 163907 pcs Φύλλο δεδομένων PBRC-4.50AR.pdf
Τύπος Ceramic Μέγεθος / Διαστάσεις 0.291" L x 0.134" W (7.40mm x 3.40mm)
Σειρά PBRC-A, Kyocera Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, Non-Standard Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 80°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αντίσταση 30 Ohms Ύψος 0.091" (2.30mm)
Ανοχή συχνότητας ±0.5% Σταθερότητα συχνότητας ±0.3%
Συχνότητα 4.5MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 4.5MHz Ceramic Resonator ±0.3% 30 Ohms -20°C ~ 80°C Surface Mount