PBRC-3.93AR
AVX CorporationAVX Corporation
PBRC-3.93AR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CER RES 3.9300MHZ SMD
Φύλλα δεδομένων: PBRC-3.93AR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PBRC-3.93AR
Αριθμός εξαρτήματος PBRC-3.93AR Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CER RES 3.9300MHZ SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 114193 pcs Φύλλο δεδομένων PBRC-3.93AR.pdf
Τύπος Ceramic Μέγεθος / Διαστάσεις 0.291" L x 0.134" W (7.40mm x 3.40mm)
Σειρά PBRC-A, Kyocera Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, Non-Standard Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 80°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αντίσταση 30 Ohms Ύψος 0.091" (2.30mm)
Ανοχή συχνότητας ±0.5% Σταθερότητα συχνότητας ±0.3%
Συχνότητα 3.93MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 3.93MHz Ceramic Resonator ±0.3% 30 Ohms -20°C ~ 80°C Surface Mount