PBRC-2.43AR
AVX CorporationAVX Corporation
PBRC-2.43AR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CER RES 2.4300MHZ SMD
Φύλλα δεδομένων: PBRC-2.43AR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PBRC-2.43AR
Αριθμός εξαρτήματος PBRC-2.43AR Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CER RES 2.4300MHZ SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 114640 pcs Φύλλο δεδομένων PBRC-2.43AR.pdf
Τύπος Ceramic Μέγεθος / Διαστάσεις 0.291" L x 0.134" W (7.40mm x 3.40mm)
Σειρά PBRC-A, Kyocera Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, Non-Standard Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 80°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αντίσταση 200 Ohms Ύψος 0.091" (2.30mm)
Ανοχή συχνότητας ±0.5% Σταθερότητα συχνότητας ±0.3%
Συχνότητα 2.43MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2.43MHz Ceramic Resonator ±0.3% 200 Ohms -20°C ~ 80°C Surface Mount