PBRC-14.74HR
AVX CorporationAVX Corporation
PBRC-14.74HR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CER RES 14.7400MHZ 10PF SMD
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PBRC-14.74HR
Αριθμός εξαρτήματος PBRC-14.74HR Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CER RES 14.7400MHZ 10PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 124379 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος Ceramic Μέγεθος / Διαστάσεις 0.291" L x 0.134" W (7.40mm x 3.40mm)
Σειρά PBRC-H, Kyocera Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 3-SMD, Non-Standard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 0.079" (2.00mm)
Ανοχή συχνότητας ±0.7% Σταθερότητα συχνότητας ±0.1%
Συχνότητα 14.74MHz Χαρακτηριστικά Built in Capacitor
Λεπτομερής περιγραφή 14.74MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 10pF ±0.1% -40°C ~ 85°C Surface Mount χωρητικότητα 10pF