NOSD337M002R0100
AVX CorporationAVX Corporation
NOSD337M002R0100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP NIOB OXI 330UF 20% 2.5V 2917
Φύλλα δεδομένων: NOSD337M002R0100.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NOSD337M002R0100 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP NIOB OXI 330UF 20% 2.5V 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 53196 pcs Φύλλο δεδομένων NOSD337M002R0100.pdf
Τάση - Ονομαστική 2.5V Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2917 (7343 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά OxiCap® NOS Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός D
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm)
Χαρακτηριστικά Low ESR ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 100 mOhms
απαγωγή Factor 10% Λεπτομερής περιγραφή 330µF Niobium Oxide Capacitor 2.5V 2917 (7343 Metric) 100 mOhms
Τρέχουσες - Διαρροή 16.5µA χωρητικότητα 330µF