NOSD227M006R0100
AVX CorporationAVX Corporation
NOSD227M006R0100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP NIOB OXI 220UF 20% 6.3V 2917
Φύλλα δεδομένων: NOSD227M006R0100.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NOSD227M006R0100 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP NIOB OXI 220UF 20% 6.3V 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 44738 pcs Φύλλο δεδομένων NOSD227M006R0100.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2917 (7343 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά OxiCap® NOS Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric) Αλλα ονόματα 478-3249-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός D Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm) Χαρακτηριστικά Low ESR
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 100 mOhms απαγωγή Factor 8%
Λεπτομερής περιγραφή 220µF Niobium Oxide Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 100 mOhms Τρέχουσες - Διαρροή 26.4µA
χωρητικότητα 220µF