NOSC686M004R0200
AVX CorporationAVX Corporation
NOSC686M004R0200 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP NIOB OXIDE 68UF 20% 4V 2312
Φύλλα δεδομένων: NOSC686M004R0200.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NOSC686M004R0200 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP NIOB OXIDE 68UF 20% 4V 2312 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 92298 pcs Φύλλο δεδομένων NOSC686M004R0200.pdf
Τάση - Ονομαστική 4V Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2312 (6032 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Σειρά OxiCap® NOS Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2312 (6032 Metric) Αλλα ονόματα 478-3234-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm) Χαρακτηριστικά Low ESR
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 200 mOhms απαγωγή Factor 6%
Λεπτομερής περιγραφή 68µF Niobium Oxide Capacitor 4V 2312 (6032 Metric) 200 mOhms Τρέχουσες - Διαρροή 5.4µA
χωρητικότητα 68µF