NOSC686M002S0200
AVX CorporationAVX Corporation
NOSC686M002S0200 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP NIOB OXID 68UF 20% 2.5V 2312
Φύλλα δεδομένων: NOSC686M002S0200.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NOSC686M002S0200 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP NIOB OXID 68UF 20% 2.5V 2312 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 96762 pcs Φύλλο δεδομένων NOSC686M002S0200.pdf
Τάση - Ονομαστική 2.5V Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2312 (6032 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Σειρά OxiCap® NOS Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2312 (6032 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός C
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm)
Χαρακτηριστικά Low ESR ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 200 mOhms
απαγωγή Factor 6% Λεπτομερής περιγραφή 68µF Niobium Oxide Capacitor 2.5V 2312 (6032 Metric) 200 mOhms
Τρέχουσες - Διαρροή 3.4µA χωρητικότητα 68µF